Фестивали


Если вы заметили, что вы на стороне большинства, - это верный признак того, что пора меняться...

Марк Твен
Танцювальна компанія Норми Клер

… а чи не поговорити нам?

Хореографічна вистава для 4-х танцюристів та відеохудожника

В своїй постановці Норма Клер торкається теми спілкування та відкритості, трактуючи її через мову тіла та слово. Це вистава про необхідність жити разом у спільноті, а не протистояти один одному.

Сценографія будується довкола відеообразів, які демонструють згубні наслідки, до яких призводить нехтування спілкуванням.

Як і в попередніх хореографічних постановках Норми Клер, в основі цієї вистави лежить метисна експресія – сучасний афро-креольський танець та хіп-хоп, які завдяки мові тіла, дозволяють наблизити відмінні культури.

“Коли в наш час люди протистоять один одному, молодь відмовляється від діалогу, а світ роздирають війни та насильство, необхідно відновити всі можливі позитивні форми спілкування, які б допомогли відкритися серцям. Конче необхідно плекати надію, що люди й надалі спілкуватимуться між собою, зустрічатимуться та пізнаватимуть один одного.

Будь-яка подія в повсякденному житті чи житті суспільства може призвести до людської невдачі, якщо люди цуратимуться один одного. Для сприятливого розвитку суспільства необхідні зустрічі, щире бажання розділити радість чи біль з ближнім, здатність дослухатися до іншого, взаєморозуміння та відкритість. Тільки ці вимоги дозволять особистості ствердитись у своїх цінностях та у своєму індивідуальному чи колективному призначенні.”

Норма Клер

Оповідь ведеться за допомогою нашого тіла, в пам’яті закарбовуються несподівані перипетії, що ведуть до її пробудження. Пам’ять страждання може бути нестерпною, але коли вона проявляється та сприймається через мову тіла, то це призводить до виникнення нових своєрідних образних форм висловлення.

Склад трупи:

Хореограф-постановник: Норма Клер

Хореограф-репетитор: Коссуа Гіамфі

Танцюристи: Гіслен Десімюс, Коралі Дрютінюс, Едгар Куїссуе, Катрін Пальм’є

Відеохудожник: Ерік Анжель

Відповідальний за технічне забезпечення спектаклю: Ерік да Грака Невес

 
современный танец | contemporary dance | театр танца | школа танца в Днепропетровске | детская танцевальная школа